درباره کاردان پرداز

شرکت کاردان پردازش خوشنام به شماره ثبت 519102 ، با هدف ارائه کالاهای الکترونیک  اصلی و باکیفیت از قبیل گوشی تلفن همراه ، تبلت، انواع کامپیوتر و لپ تاپ، نوت بوک ، لوازم جانبی و گجت های هوشمند  تاسیس شده است.
با پیشرفت و توسعه فناوری ، نیاز سازمان‌ها و افراد به استفاده از  دستگاههای الکترونیکی پیشرفته به شکل فزاینده ای رو به رشد است و قطعا میزان سطح آگاهی از این کالاها و قدرت ارزیابی این اطلاعات در فرآیند تصمیم‌گیری برای انتخاب این دستگاه‌ها بسیار تاثیر گذار است .انتخاب صحیح یک دستگاه الکترونیک که کاربرد آن دستگاه مطابق با نیاز افراد و سازمان باشد تنها یک بخش از فرآیند خرید آن کالا است و کاربران این حق را دارند که پس از انتخاب اولیه ، از اصالت ،کیفیت و ضمانت آن کالا اطمینان حاصل کرده و اقدام به خرید کنند.

مشتریان گرانقدر ما در کاردان پردازش خوشنام با دریافت کالای اصلی  همراه با ضمانت نامه اصالت کالا دیگر دغدغه تقلبی بودن و مشکلات پس از خرید آن کالا را ندارند . همچنین، توانسته ایم با برخورداری از تیم کارشناسان فروش و پشتیبانی مجرب ، امکان برقراری تماس و دریافت مشاوره پیش از خرید را  برای مشتریان عزیزمان فراهم آوریم تا همراه واقعی آنها در تمامی فرآیند تصمیم گیری و انتخاب کالای الکترونیک اصلی و با کیفیت باشیم.

امید است بتوانیم همواره تجربه یک خرید مطمئن با احساسی خوشآیند را برای کاربران عزیز رقم بزنیم.